• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KurumsalMİSYON

Kentimizde ve bölgemizde siz değerli müşterilerimize yaptığımız işlerde kalite değerlerimizden ödün vermeksizin iş yapıp teslim etmektir.

VİZYON

Değişmeyen kalite anlayışımızla ve benzer çalışma anlayışına sahip çözüm ortaklarımızla birlikte kentimizde ve bölgemizde seçkin işlere ve projelere imza atarak çıtamızı her geçen gün biraz daha yükseltmek

YAVUZ TİCARET

1995 yılının ilk aylarında sektördeki faaliyetlerine başlayan firmamızın, en büyük kazanım beklentisi tecrübe birikimi ve ticari itibar olmuştur. Yaptığı her işte başarı çıtasını yükseltmeyi hedef alan YAVUZ TİCARET en iyi hizmet politikasını ilke edinmiştir.

Geçen on altı yıl gibi bir süre zarfında yaklaşık 3000 konut ve iş yeri inşaatının, kalorifer ve su tesisatını tamamlamış ve sahiplerine teslim etmiş olan, YAVUZ TİCARET imzasını attığı her Doğal Gaz projesi ve kalorifer, su tesisatında bir öncekinden daha iyisini yaparak, kaliteden taviz vermeden yeni işleri  hayata geçirmeye devam etmektedir.

Yaptığımız işleri hayata geçirirken öncelikli iş prensiplerinden ve tavizsiz kalite anlayışına sahip olan ve bu sayede taahhütlerini zamanında yerine getiren firmamız kısa zamanda en güzel işi yapıp müşterilerimize sunarız.

Yapı ve inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek dünyadaki global değişikliklerin sektördeki yansımalarını işlerimizde uygulama gayreti içerisinde olan firmamız sıradan basit işleri değil kaliteli ve sağlıklı iş yapmayı kendisine hedef edinmiştir.

Öncelikle kentimizde, daha sonra da bölgemizde basarı çizgisini her gecen gün yükseltmeyi amaç edinerek, aynı iş prensiplerine sahip, taviz verilemez kalite anlayışında, aynı çizgide olmayı önceliğimiz olarak gördüğümüz iş elemanlar ile çalışıp siz değerli müşterilerimizin yüksek beğenilerini hak etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yönetim Kurul Başkanı

  Teyfik TUNÇDEMİR